Tel: 733 111 820

O nas

                                                                   Magdalena Stasz

 Nazywam się Magdalena Stasz. Jestem założycielką i współwłaścicielem gabinetu Piękny Permanentny. Skończyłam kilkanaście kursów i warsztatów z zakresu makijażu permanentnego brwi, kresek i ust, na których poznałam miedzy innymi zagadnienia z anatomii, fizjologii skóry i techniki wykonywania makijażu metodami Microblading, metodą Cienia/Ombre i metodą Hybrydową (microblading + cieniowanie) . W pierwszej połowie 2018 roku zaliczyłam celująco kolejne doszkalające kursy w najlepszych szkołach linergistyki w Warszawie. Moja wiedza i doświadczenie  gwarantują uzyskanie doskonałych efektów pracy i co za tym idzie zadowolenia moich licznych klientek.

Wykonując makijaż permanentny konsultuję z klientkami ich oczekiwania i pragnienia. Makijaż permanentny musi być odpowiednio "zaprojektowany", dlatego przed przystąpieniem do pracy, zawszę wykonuję wstępny rysunek za pomocą kredki. Dopiero wówczas przystępujemy do wykonywania samego makijażu.  Należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak kształt twarzy, subton i typ skóry oraz naturalny kształt brwi tak aby pozostawał w harmonii z naturalnymi rysami.

Maciej Stasz

Specjalista makijażu permanentnego i mikropigmentacji skóry głowy pań i panów ( wizualne zagęszczanie włosów i mikropigmentacja mieszków włosowych ). Dyplomowany linergista i trycholog . 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem. Razem zdecydujemy czy makijaż permanentny jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej urody, a my obiecujemy, że wykonamy go tak, że będziesz zachwycona końcowym efektem.

Dyplomy

Nasz salon

Higiena i bezpieczeństwo

Higiena - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest dla nas bardzo ważne. Zabieg jest wykonywany przy użyciu zdezynfekowanych, a następnie wysterylizowanych urządzeń oraz jednorazowych narzędzi, m.in. igieł za pomocą których aplikowane są pigmenty.

Bezpieczeństwo - Używamy pigmentów marki Doreme które są neutralne dla organizmu oraz nie zawierają konserwantów i substancji rakotwórczych, co zostało potwierdzone badaniami. Nadają się także dla alergików (osób u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji). Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji. Produkowane w laboratorium farmaceutycznym nie rozlewane w Polsce. Posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa laboratorium niemieckiego Dermatest oraz certyfikaty CE. Ponadto, pigmenty Doreme poddane zostały testom jakościowym SGS (Société Générale de Surveillance), co potwierdza, że nie zawierają w swoim składzie metali ciężkich oraz spełniają normy i standardy światowe w zakresie mikropigmentacji. Certyfikowane również w KOREA TESTING & RESEARCH INSTITUDE.

Pigmenty Doreme to stabilność i przewidywalność

Pigmenty marki Doreme wyróżniają się wysoką stabilnością i dobrą przewidywalnością w czasie. Odpowiedni skład produktu gwarantuje jego maksymalną przewidywalność w czasie bez potrzeby stosowania od pierwszej pigmentacji specjalnych modyfikatorów przeznaczonych tylko i wyłącznie do ustabilizowania koloru, jak to często bywa przy barwnikach innych marek. Dzięki dużemu napigmentowaniu produkty Doreme charakteryzuje wysoka retencja w skórze, co przekłada się na jakość pigmentacji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych