Telefon: 733 111 820

O nas

Nazywam się Magdalena Stasz

Nazywam się Magdalena Stasz. Jestem założycielką i współwłaścicielem gabinetu Piękny Permanentny. Brałam udział i zaliczyłam poczynając od października b.r. kursy i szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, na których poznałam miedzy innymi zagadnienia z anatomii i fizjologii skóry i techniki wykonywania makijażu metodami Microblading, metodą Cienia/Ombre i metodą Hybrydową (microblading + cieniowanie) . Na samych szkoleniach wykonałam ponad 20 makijaży permanentnych brwi i poznałam w praktyce właściwe rozwiązania dla moich klientek.  

Moja wiedza i doświadczenie  gwarantują uzyskanie doskonałych efektów.

Umiem doradzić i zaproponować właściwy makijaż, pasujący do Twojej urody i spełniający oczekiwania tak, aby wydobyć naturalne, ukryte piękno i elegancję. Makijaż permanentny nie powinien być przesadzony, dlatego biorę pod uwagę kształt twarzy, subton i typ skóry oraz naturalny kształt brwi tak aby pozostawał w harmonii z naturalnymi rysami twarzy. Śledzę najnowsze trendy w świecie mody i wizażu.

Zapraszam na bezpłatną konsultację, podczas której udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem. Razem zdecydujemy czy makijaż permanentny jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej urody, a ja obiecuję, że wykonam go tak, że będziesz zachwycona końcowym efektem.

Dyplomy

Nasz salon

Higiena i bezpieczeństwo

Higiena - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest dla nas bardzo ważne. Zabieg jest wykonywany przy użyciu zdezynfekowanych, a następnie wysterylizowanych urządzeń oraz jednorazowych narzędzi, m.in. igieł za pomocą których aplikowane są pigmenty.

Bezpieczeństwo - używamy pigmentów amerykańskiej firmy Li Pigments uważanych za najlepsze w branży. Posiadają atesty dermatologiczne i przewyższają polskie przepisy i Dyrektywy Kosmetyczne Unii Europejskiej ( EU res. ResAP 2008/1 ). Wykorzystywane barwniki są pochodzenia naturalnego i są odpowiednie dla alergików.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych