Tel: 733 111 820

O nas

                                                                   Magdalena Stasz

 Nazywam się Magdalena Stasz. Jestem założycielką i współwłaścicielem gabinetu Piękny Permanentny. Skończyłam kilkanaście kursów i warsztatów z zakresu makijażu permanentnego brwi, kresek i ust, na których poznałam miedzy innymi zagadnienia z anatomii, fizjologii skóry i techniki wykonywania makijażu metodami Microblading, metodą Cienia/Ombre i metodą Hybrydową (microblading + cieniowanie) . W pierwszej połowie 2018 roku zaliczyłam celująco kolejne doszkalające kursy w najlepszych szkołach linergistyki w Warszawie. Moja wiedza i doświadczenie  gwarantują uzyskanie doskonałych efektów pracy i co za tym idzie zadowolenia moich licznych klientek.

Wykonując makijaż permanentny konsultuję z klientkami ich oczekiwania i pragnienia. Makijaż permanentny musi być odpowiednio "zaprojektowany", dlatego przed przystąpieniem do pracy, zawszę wykonuję wstępny rysunek za pomocą kredki. Dopiero wówczas przystępujemy do wykonywania samego makijażu.  Należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak kształt twarzy, subton i typ skóry oraz naturalny kształt brwi tak aby pozostawał w harmonii z naturalnymi rysami.

Maciej Stasz

Specjalista makijażu permanentnego i mikropigmentacji skóry głowy pań i panów ( wizualne zagęszczanie włosów i mikropigmentacja mieszków włosowych ). Dyplomowany linergista i trycholog . 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem. Razem zdecydujemy czy makijaż permanentny jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej urody, a my obiecujemy, że wykonamy go tak, że będziesz zachwycona końcowym efektem.

Dyplomy

Nasz salon

Higiena i bezpieczeństwo

Higiena - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest dla nas bardzo ważne. Zabieg jest wykonywany przy użyciu zdezynfekowanych, a następnie wysterylizowanych urządzeń oraz jednorazowych narzędzi, m.in. igieł za pomocą których aplikowane są pigmenty.

Bezpieczeństwo - używamy pigmentów amerykańskiej firmy Li Pigments uważanych za najlepsze w branży. Posiadają atesty dermatologiczne i przewyższają polskie przepisy i Dyrektywy Kosmetyczne Unii Europejskiej ( EU res. ResAP 2008/1 ). Wykorzystywane barwniki są pochodzenia naturalnego i są odpowiednie dla alergików.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych