Tel: 733 111 820

Techniki

Metoda MICROBLADING

Microblading, tzw. metoda włoskowa/piórkowa jest to metoda ręczna makijażu permanentnego, która ma za zadanie naturalne odtworzenie brwi. Na skórze pigmentuje się pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos, tak by w efekcie otrzymać rysunek brwi imitujący naturalne włoski. Rysunek nowych włosków musi być dobrze zaplanowany. Odpowiednia grubość, kształt, położenie i odległości między liniami decyduje o naturalnym i pięknym efekcie makijażu.
Jest bardzo naturalna i w wyglądzie zbliżona do rzeczywistych brwi. Daje naturalny i dyskretny efekt makijażu/daje efekt naturalnych i pięknych brwi.
Daje to naturalny efekt cienkich włosków.
rysunek brwi imitujący naturalne włoski.
Po tym zabiegu brwi będą kształtne i równe. Pozwala nadać brwiom naturalny wygląd, bo włoski są dorysowywane na skórze.
Microblading pozwala optycznie zagęścić brwi, w których jest mało włosków, bądź umożliwia odbudowę ubytków w łuku brwiowym, bądź rekonstrukcję brwi.
Makijaż permanentny brwi metodą włoskową, nazywany też metodą piórkową wygląda bardziej naturalnie. Jest prawie niezauważalny, ponieważ zabieg polega na dorysowaniu pojedynczych włosków w łuku brwiowym. Po zabiegu brwi permanentne wyglądają tak, jak by pomiędzy włoskami dorysowano wiele nowych włosków. Włoski te zlewają się z naturalnymi i są praktycznie nie do odróżnienia.
Dzięki tej metodzie można odbudować brwi włoskami u osób, które straciły całkowicie lub częściowo brwi.
Metoda włoskowa pozwala zagęścić i wyregulować kształt brwi.

Metoda Cienia/OMBRE

Jest to metoda maszynowa. Brwi permanentne metodą cieniowania wyglądają tak, jakby pomiędzy naturalnymi włoskami na skórze narysowany został cień, np. ciemnym cieniem do powiek. Cień jest delikatny i stanowi tylko tło do naturalnych włosków. Pozwala wyregulować kształt i zagęścić optycznie brwi.
Makijaż permanentny brwi metodą cienia (cieniowania) polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego. Cień na skórze podkreśla kształt brwi i optycznie je zagęszcza.
Makijaż permanentny brwi metodą Ombre to także metoda cienia. Jednak wykonanie jest zupełnie inne. Pigmentacja brwi ombre polega na użyciu kilku kolorów barwnika w celu osiągnięcia przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu.
Makijaż permanentny Ombre to stosunkowo nowa technika, która cały czas zyskuje coraz większą popularność i uznanie naszych klientek. Pasuje do każdego typu urody i pozwala osiągnąć najbardziej naturalny efekt makijażu spośród wszystkich stosowanych technik. Polega na wykonaniu delikatniejszego cienia na początku naszych brwi i w ich górnej części, a mocniejszego na końcu w dolnej części.
Efekt OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. Pigmentacja tą techniką może być wykonana w dwóch wariantach w zależności od typu urody klientki:

Nasycenie w poziomie idealne dla młodych osób o mocnych typach kolorystycznych urody.

Nasycenie w pionie dla osób starszych, osób o delikatnej urodzie i regularnych kształtach twarzy.

Metoda Hybrydowa ( Microblading + cieniowanie )

Jest to połączenie metody ręcznej i maszynowej.
Makijaż permanentny metodą mieszaną łączy metodę cienia i metodę włosków. Po zabiegu brwi permanentne wyglądają tak, że pomiędzy naturalnymi włoskami dorysowane są dodatkowe włoski oraz cień. Metoda ta pozwala osiągnąć efekt trójwymiarowy. Brwi wyglądają niezwykle naturalnie i atrakcyjnie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych